English | العربیة

جلسه بررسی راهکار های مدیریت و توسعه فعالیت های آکادمی فوتبال عماد نظام

جلسه بررسی راهکار های مدیریت و توسعه فعالیت های آکادمی فوتبال عماد نظام با حضور اعضای هیات رییسه فوتبال استان برگزار شد

شب گذشته جلسه ای با حضور اعضای هیات رییسه فوتبال استان، برخی روسای هیئات فوتبال شهرستان ها و نمایندگان باشگاه عماد نظام در محل هتل عماد نظام فردوس با موضوع کیفیت و راهکار های پیش رو و مشخص کردن نقشه راه آکادمی عماد نظام برگزار شد.

photo_2016-06-13_08-53-54

در ابتدای جلسه ابوذر مهروانفر ، مدیریت مجموعه های عماد نظام،ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان مدعو ، اهداف جلسه از جمله اهداف راه اندازی آکادمی و محل پیشنهادی چمن مصنوعی و بررسی راهکار های استعداد یابی این آکادمی را تدوین کرد و به توضیح این اهداف مهم پرداخت.
وی افزود نگاه اکادمی عمادنظام یک نگاه فراشهرستانی بلکه فرااستانی ست و ما سعی داریم به کشف تمامی استعدادهای شرق کشور بپردازیم.
سید مهدی علی پرست از اعضای هیات رئیسه اکادمی فوتبال ضمن بیان گذشته درخشان فوتبال در فردوس و استان اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق و مدون بتوانیم ورزش فوتبال را در منطقه فعال کرده و به جایگاه اصلی خود برسانیم.
علی خداخواه عضو هیات رئیسه آکادمی عمادنظام به اهمیت استعداد های شرق کشور در زمینه فوتبال اشاره کرد و به برقرار شدن ۵ شرط از ۱۲ شرط ماندگاری این آکادمی فوتبال خبر داد و به اهمیت برگزاری کلاس های حرفه ای و همکاری بین مسئولین اشاره کرد.

ابراهیمی، مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس و عضو هیات رئیسه اکادمی فوتبال نیز ضمن تشکر ویژه از آقای دکتر امیرحسنخانی و آقای مهروانفر به خاطر زحمات ایشان در ایجاد این آکادمی و تاکید بر هماهنگی تمام استان برای کیفیت هر چه بیشتر اهداف آکادمی ، استفاده از مربی های درجه ۱ را گامی مهم دانست.

میهمانان این جلسه نیز که از شهرستان های بیرجند ،سرایان و طبس در جلسه حاضر شده بودند، همگی به اتفاق به اهمیت اتحاد بین شهرستان ها و کم کردن اختلافات در بحث ایجاد آکادمی فوتبال ،استعداد یابی و یافتن پتانسیل های نهفته در این زمینه تاکید کردند.

قهوه چی و حسین زاده از اعضای هیات رئیسه فوتبال خراسان جنوبی ضمن تاکید بر برگزاری این گونه جلسات و ابراز امیدواری برای تاسیس نمایندگی های آکادمی در شهرستان های طبس سرایان و فردوس، استفاده از مربیان حرفه ای و ایجاد ساختار تشکیلاتی در آکادمی و نگاه کلان به آن، همچنین تعریف استراتژی حرکتی را گامهایی مهم جهت موفقیت آکادمی تلقی کرد.
photo_2016-06-13_08-54-02
رئیس هیئت فوتبال طبس نیز نگاه منطقه ای و کلی به جای نگاه قومیتی، برگزاری همایش های اجتماعی در زمینه فوتبال و ایجاد خروجی از جلسه جاری را نکاتی مهم دانست.

علیانی ، ریاست کمیته فوتسال استان نیز به کار علمی ،استعداد یابی ،ایجاد تیم موفق برای کار در آکادمی و موفق مالی و تکنیکی آن تاکید کرد.

سپهری ، نماینده هیئت فوتبال سرایان نیز از اعلام آمادگی برای تمام برنامه های آکادمی خبر داد.

برات زاده ، ریاست هیئت فوتبال استان نیز با ذکر این نکته که ایجاد یک آکادمی حرفه ای از سال ۹۱ در دستور کار بوده، ضمن تبریک به مردم فردوس برای موفقیت های کسب شده اخیر ورزشی ،از جناب دکتر امیرحسنخانی به خاطر پیگیری های خوب ایشان در تاسیس این آکادمی و حمایت های ورزشی ایشان تشکر کرد.

وی تیم داری و انجام کار های اساسی پایه و کشف استعداد های پایه و نگهداری و مراقبت از این سرمایه ها را امری مهم دانست و به ضرورت مطالبه گری با استاندار و دیگر مسئولین تاکید کرد. وی در مورد محرومیت استان به مساوی بودن سهمیه شهرستان ها در زمینه فوتبال اشاره و پیشنهاد استفاده از پتانسیل های تیم های نظامی و تیم های جام رمضان شهرستانها در تیم های ورزشی را عنوان کرد. وی درانتهای سخنان خویش ، به ضرورت حضور فرمانداران شهرستان های مربوطه در جلسه ی بعدی آکادمی و مشخص شدن ترکیب اساسی هیئت رئیسه ظرف دو ماه آینده تاکید کرد.

در انتهای جلسه ، ابوذر مهروانفر از تهیه چارت اداری و مربیان اکادمی ، تاسیس دفاتر اکادمی در طبس و سرایان و تصمیم در خصوص عقد قرارداد با استعدادیاب فدراسیون فوتبال در یک ماه اخیر خبر داد.

?روابط عمومی مجموعه عماد نظام

به کانال تلگرام مجموعه عماد نظام بپیوندید:
telegram.me/emadnezam_complex

24 خرداد 1395